Специјал тикет за натпреварот Белгија – Португалија

Откако започнаа натпреварите од 1/8 финалето на ЕУРО 2020 возбудата расте се повеќе и повеќе.

Еден од поинтересните дуели во рамките на овој дел ќе се игра вечер во 21:00 помеѓу Белгија и Португалија.

Овој натпревар ќе биде дефинитивно многу интересен, а ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • ГГ3+
  • Х прво полувреме
  • Лукаку да постигне гол

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*