Дали традицијата ќе ја продолжат и на овој натпревар за наплата на ТОП квота?

традиција

Денес од 21:30 во рамките на МЛС лигата се сретнуваат екипите на Атланта и Њујорк Ред Бул.

Атланта досега има освоено вкупно  бода преку 2 победи, 5 реми и 1 пораз.

Њујорк е на место со бода , а нивниот учинок е 4 победи, 0 реми и 4 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат Атланта не победува, барем тоа така било на последните пет меѓусебни натпревари, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

Х2 @ 1.90 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*