Специјал тикет за натпреварот Португалија – Франција

Денес се играат последните натпревари од групната фаза на ЕУРО 2020. На „менито“ имаме четири дуели, а еден го носи и епитетот „дерби на денот“.

Станува збор за натпреварот помеѓу Португалија и Франција кој дефинитивно ќе биде многу интересен бидејќи се сретнуваат две исклучително квалитетни селекции.

Ние за овој дуел решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

  • Х прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе од 3.5 картони
  • ГГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*