Специјал тикет за натпреварот Чешка – Англија

Веќе влегува во завршница групната фаза од ЕУРО 2020, па потоа ќе ги имаме дуелите од елиминационата фаза.

Денес на „менито“ имаме два дуели, а ние за едниот натпревар каде што силата ќе ја мерат Чешка и Англија ви составивме специјал тикет во Bet365. Специјал тикетот содржи повеќе типови и тоа само за овој натпревар, па дефинитивно ќе биде уште поинтересен и повозбудлив.

Вкупниот коефициент е 15, а нашиот избор е:

  • Х-2
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*