Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од иранската Персиан Гулф про лига.

Естегал – Шахр Кодру – 1 @ 1.56 во Bet365

Почетната вредност за победа на Естегал беше 1.97, a во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.56 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*