Тикет на денот (недела, 13.06.2021)

тикет на денот

Денешната понуда е солидна, па искрено и немавме големи проблеми при изборот на натпревари за тикет на денот.

Англија – Хрватска – ГГ @ 2.25 во 1xBet

Англичаните се во фантастична форма, а најдобар доказа за тоа ни се резултатите од последните неколку кола каде што оваа селекција нема пораз, поточно успеа да врзе шест последователни победи. Хрватите во последно време прават изненадувања во негативна смисла и знаат да кикснат против многу послаби селекции. Овде решивме да типуваме ГГ со фантатсична квота од 2.25 во 1xBet.

Сарпсборг – Бран – 3+ @ 1.90 во Bet365

Сарпсборг е на средината на табелата и после четири изиграни кола имаат освоено само пет бода, а првата победа ја запишаа во последното коло на натпреварот против Тромсо. Бран од друга страна е во катастрофална форма и е дел од црвената зона и покрај тоа што има изиграно 3 натпревари повеќе од својата конкуренција. Како и да е, овде очекуваме ефикасен натпревар и типуваме 3+ со квота 1.90 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.23

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*