Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грчката фудбалска лига.

Еносис – Астерас Влахоти – 2 @ 2.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Астерас Влахоти беше 3.30, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*