Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.05.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилскиот шампионат Потигуар.

Санта Круз – Потигуар – 1 @ 2.89 во Bet365

Почетната вредност за победа на Санта Круз беше 4.44, а во моментов бележи пад од скоро 35% и се плаќа со квота 2.89 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*