Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на домаќините.

Брајтон – Евертон – 1 @ 2.20 во Bet365

Почетната вредност за победа на Брајтон беше 2.85, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.20 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*