Специјал тикет за натпреварот Англија – Полска

специјал тикет

Денес на „менито“ за обложување ги имаме натпреварите од третото квалификациско коло за Мундијалот во Катар кој ќе се одржи следната година.

Имаме премногу натпревари, а според нас, еден од поинтересните ќе биде дуелот помеѓу Англија и Полска.

Ние токму за тој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет составен во Bet365 со повеќе типови и супер квота.

Вкупниот коефициент е 21, а нашиот избор е:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*