Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската женска цвајт лига.

Хофенхајм 2 Ж – Сарбикен Ж – 2 @ 2.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Сарбикен беше 4.40, а во моментов бележи пад од скоро 38% и се плаќа со квота 2.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*