Дали и денес ќе ја испочитуваат традицијата за да го дуплираме влогот?

традиција

Денес од 15:00 во рамките на италијанската Серија Ц – Група Б се сретнуваат екипите на Равена и Мантова.

Равена се наоѓа на последната позиција со вкупно 21 бод и учинок од 4 победи, 9 реми и 18 порази.

Мантова е на 12-то место и досега имаат освоено 43 бода преку 11 победи, 10 реми и 11 порази.

Интересно за овие две екипи е тоа што кога ќе се сретнат, головите се секогаш присутни на двете страни, па веруваме дека и денес ќе биде така и ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 2.35 во Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*