Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига.

Кристал Палас – Фулам – 2 @ 2.10 во Bet365

Почетната вредност за победа на Фулам беше 2.62, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.10 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*