Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од рамките на премиершипот од Северна Ирска.

Линфилд – Гленторан – 2 @ 2.81 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гленторан беше 3.46, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.81 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*