Специјал тикет за натпреварот Атлетико Мадрид – Челзи

специјал тикет

Денес продолжува вториот дел од најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Еден од поинтересните натпревари ќе се изигра помеѓу Атлетико Мадрид и Челзи, па по тој повод ние решивме да ви претставиме специјал тикет, поточно тикет во Bet365 со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 13, a нашиот избор е:

  • Х-Х
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*