Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига 2.

Волвс У23 – Кристал Палас У23 – 1 @ 1.79

Почетната вредност за победа на Волвс У23 беше 2.30, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.79 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*