Традицијата „вели“ ГГ3+ за наплата на супер квота!

традиција

Денес од 13:10 во рамките на Премиер лигата на Саудиска Арабија се сретнуваат екипите на Ал Батин и Ал Итихад.

Ал Батин се наоѓа на 11-то место со вкупно 11 бодови кои ги има освоено преку 3 победи, 2 реми и 5 порази.

Ал Итихад е нешто подобро пласиран и има досега освоено вкупно 15 бодови со учинок од 3 победи, 6 реми и 1 пораз.

Интересно за овие две екипи е тоа што кога ќе се сретнат натпреварите им се навистина ефикасни, па во последните пет дуели изиграле ГГ3+, а ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.00  во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*