Тикет на денот (сабота, 21.11.2020)

тикет на денот

Конечно понуда каква што посакуваме. Се врќа клупскиот фудбал и веќе на „менито“ за кладење имаме огромен број на натпревари. Ова е нашиот предлог за денес.

Специја – Аталанта – 2/2 @ 2.10 во 1xBet

Специја конечно може да ја видиме во Серија А и искрено со оглед на тоа што се нови тука, може да кажеме дека имаат досега солиден учинок и се надвор од зоната за елиминација. Аталанта од друга страна игра еден фантастичен фудбал во последниве неколку години, па искрено не гледаме дека може да соочат со проблем на овој дуел. Наш предлог е 2/2 со квота 2.10 во 1xBet.

Севиља – Селта – 1/1 @ 2.37 во Bet365

Севиља веќе четири натпревари по ред беше без победа, но во последното коло со минимален резултат успеаа да ја совладаат екипата на Осасуна, па на тој начин стигнаа до средината на табелата. Селта дефинитивно е големо разочарување овој шампионат и ако продолже со ова темпо ќе има дефинитивно големи проблеми околу опстанокот. Овде ние очекуваме дека Севиља ќе притисне уште од првиот момент и предлагаме 1/1 со квота 2.37 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.98

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*