Супер квота: Денес со ГГ3+ ќе го дуплираме влогот?

Денес од 17:00 во рамките на австриската Типико Бундеслига се сретнуваат екипите на Хартберг и Ласк.

Хартберг се наоѓа на 10-та позиција со вкупно 6 бода и учинок од 1 победа, 3 реми и 3 порази.

Ласк е на 3-то место со вкупно 16 бода кои ги има освоено преку 5 победи, 1 реми и 1 пораз.

Овие две екипи кога ќе се сретнат, поточно на последните пет дуели, освен што и двете екипи постигнуваат гол, на секој натпревар поединечно може да видеме и по најамлку три гола, па очекуваме денес да биде така.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*