Можат ли повторно да ни приредат ефикасен натпревар за наплата на солидна квота?

традиција

Денес од 18:30 во рамките на австриската Лига 2 се сретнуваат екипите на Лафниц и Капфенберг.

Лафниц се наоѓа на 3-то место со вкупно 13 бода и учинок од 4 победи, 1 реми и 2 порази.

Капфенберг е на 10-та позиција и досега има освоено 8 бода преку 2 победи, 2 реми и 3 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат, головите се секогаш присутни, поточно 3+ голови се постигнати на сите меѓусебни натпревари на овие два ривали, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог:

3+ @ 1.62 во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*