Специјал тикет за натпреварот Реал Сосиедад – Наполи

специјал тикет

Вечерва продолжуваат натпреварите од второто коло на Лига Европа, а најинтересно дефинитивно ќе биде на Аноета каде што Реал Сосиедад го пречекува тимот на Наполи.

Ние решивме овој натпревар да ви го направиме уште поинтересен, па затоа составивме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 41, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • ГГ
  • Црвен картон на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*