Денес благодарение на ефикасните Данци ќе наплатиме супер квота

традиција

Денес од 19:00 во рамките на данската втора лига се сретнуваат екипите на Хвидоур и Фредерисија.

Хвидоур се наоѓа на последното место и досега нема освоено ниту еден бод бидејќи во првите четири натпревари запиша исто толку и порази.

Фредерисија е на 7-то место со вкупно 9 бода кои ги има освоено преку 3 победи и 1 пораз.

Интересно за овие две екипи е тоа што меѓусебните натпревари им се навистина ефикасни и полни со голови, односно ГГ3+ е пролазен типот во последните четири дуели, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.85 во 1xBet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*