Тикет на денот (вторник, 15.09.2020)

тикет на денот

Денес е нешто послаба понудата за разлика од изминатите денови, но сепак доволно голема за да избереме натпревари и да составиме тикет на денот. Ова е нашиот предлог.

Гент – Рапид Виена – 3+ @ 1.90 во 1xBet

Гент може да кажеме дека имаше среќа што шампионатот беше прекинат, но големо е прашањето што се случува со оваа екипа. Имено ако ги земеме последните пет натпревари ќе заклучиме дека Гент е во доста лоша форма со оглед на тоа што има само една победа во тој временски период. Рапид со многу среќа стигна до второто место бидејќи ЛАСК беше казнет. Како и да е, очекуваме голови и предлагаме 3+ со квота 1.90 во 1xBet.

Монпеље – Лион – 2 @ 2.12 во Bet365

Тимот на Монпеље солидно го започна натпреварувањето во Лига 1 во кое целта ќе биде пласман на позиција која наредната сезона ќе ги одведе во Европа. Досега имаат половичен учинок, односно запишаа пораз и победа. Што се однесува до Лион, вистинска штета е што нема да ги гледаме во ЛШ оваа сезона. Сепак во оваа сезона имаат право да ја поправат грешката и да обезбедат подобар пласман за разлика од лани. Наш предлог е 2 со квота 2.12 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.03

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*