Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.09.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ерменската Премиер лига.

Лори – Ван – 2 @ 2.59 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ван беше 3.70, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 2.59 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*