Головите во Португалија денес ни нудат квота 2.35!

традиција

Денес од 22 и 15 во рамките на португалската Примиера лига се сретнуваат екипите на Авеш и Белененсес.

Авеш се наоѓа на 18-та позиција со вкупно освоени 13 бода и учинок од 4 победи, 1 реми и 19 порази.

Белененсес е на 14-то место со вкуно 26 бода кои ги има освоено преку 7 победи, 5 реми и 12 порази.

Интересно за овие две екипи е тоа што играат доста ефикасно кога ќе се сретнат меѓусебе, па ако и денес изиграат така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.35 во 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*