Тикет на денот (недела, 31.05.2020)

тикет на денот

Конечно недела, конечно добра понуда, конечно отворени обложувалници. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Менхенгладбах – Унион Берлин – 1/1 @ 2.30 во 1xBet

Менхенгладбах во последното коло не изненади откако изигра реми против Вердер. Иако и двете екипи имаа доста шанси сепак тој натпревар заврши без голови. Од друга страна Унион Берлин има само една единствена цел, а тоа е опстанок во германската елита, па веруваме дека и не е тоа толку тешко остварливо. Овде предлагаме 1/1 со квота 2.30 во 1xBet.

Есбјерг – Алборг – 2 @ 2.00 во Bet365

Есбјерг оваа година игра навистина разочарувачки и скоро и да нема никакви шанси за да направи некој успех. Тие се наоѓаат на претпоследната позиција и ќе останат во групата која ќе се бори за опстанок. Алборг од друга страна е на самата граница помеѓу Плеј оф и Плеј Аут, па искрено и нема право на кикс осоебно против вакви екипи. Ние предлагаме 2 со квота 2.00 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.6

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*