„ЛУДА ПОНУДА“: 300% бонус во Tipbet

tipbet бонус

Интернет обложувањето зема се поголем и поголем замав, па поради тоа се отвораат и нови онлајн обложувалници.

Секоја нова обложувалница, нуди најразлични бонус понуди со цел да привлечи што повеќе корисници, па така Tipbet нудат неверојатен бонус дури до 300%.

Се што треба да направите е:

  • Да се регистрирате на Tipbet ТУКА
  • Да направите депозит од најмалку 1 евро
  • Да уживате во бонусот

Услови и правила за користење:

  • Бонус понудата е валидна до 30.03.2020
  • Понудата е валидна за сите нови и постоечки корисници кои досега не направиле депозит
  • Максималниот износ на бонус е 60 евра
  • Минималниот депозит е 1 евро
  • Бонусот треба да го извртите 15 пати на тикети со најмалку 3 натпревар и минимална квота од 1.50 поединечно
  • Максималниот износ кој може да го добиете од бонусот е 900 евра

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*