ТИП НА ДЕНОТ: (25.02.2020,20:45) КПР – ДЕРБИ

ЕФИКАСЕН ДУЕЛ ВО ЧЕМПИОНШИП

Англија, Чемпионшип, 25.02.2020: КПР – Дерби ТИП ГГ

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу КПР и Дерби од рамките на англиската Чемпионшип лига. Домаќините навидум изгледаат како да се на сигурно и како да немаат проблеми при опстанок. Од друга страна гостите имаа големи амбиции, но не остварија резултати за да се борат за горните позииции. Овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.60.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 17/24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*