ТИП НА ДЕНОТ: (20.02.2020,21:00) РОМА – ГЕНТ

РОМА НЕ СМЕЕ ДА СЕ КОЦКА

Меѓународен, Лига Европа, 20.02.2020: Рома – Гент ТИП 1

Резултат: 1-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Рома и гент од рамките на нокаут фазата од Лига Европа. Овде станува збор за две екипи кои се различни по квалитет и амбиции. Рома има одличен тим и дефинитивно поискусен за разлика од Гент. Овде очекуваме максимална доминација на домаќините и нивна победа. Наш предлог е 1 а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.46.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 14/19

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*