Тикет на денот (понеделник, 17.02.2020)

тикет на денот

Нешто послаба понуда имаме денес, но веќе од утре започнуваат европските купови. Сепак и денес нема да имаме проблеми околу составувањето на тикетот. Ова е нашиот предлог.

Челзи – Манчестер Јунајтед – 1 @ 1.90 во 1xBet

Многу важен натпревар се игра на Стемфорд Бриџ, иако не одлучува за трофеј. Јасно е дека двете екипи нема да бидат меѓу четирите најдобри, па со самото тоа, место за ЛШ за двете екипи во наредната сезона нема да има. Хипотетички тоа е возможно преку ЛЕ, доколку Јунајтед осви титула, но сепак тоа е комплициран процес.  Челзи во претходното коло ремизираше со Лестер, додека Јунајтед играше без голови со Волвс на домашниот Олд Трафорд. Овде предлагаме 1 со квота 1.90 во 1xBet.

Бохум – Штутгарт – 2&T22+ @ 2.30 во Bet365

Домаќинот славеше важен триумф во минатото коло и така ја прекина серијата од три последователни порази. Едниот го пренесоа од есенскиот дел, а во два натпревари изгубија на стартот на вторито дел од првенството од тимови од врвот како што се Билефилд и Хамбургер. Пеколен распоред има Бохум, бидејќи сега во гости им доаѓа Штутгарт, тимот кој планира одма да се врати во Бундеслига. Овде очекуваме доминација на гостите и предлагаме 2&T22+ во Bet365 со квота 2.30.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.37

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*