ТИП НА ДЕНОТ: (14.02.2020,21:00) ВАЛЕНСИЈА – АТЛЕТИКО МАДРИД

ДУЕЛ НА АМБИЦИОЗНИ ЕКИПИ

Шпанија, Ла Лига, 14.02.2020: Валенсија – Атлетико Мадрид ТИП ГГ

Резултат: 2-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Валенсија и Атлетико Мадрид од рамките на шпанската Ла Лига. Домаќините веќе неколку сезони наназад играат лошо на почетокот, а како што изминува времето се подобруваат. Тоа е случај и оваа година. Од друга страна Атлетико Мадрид најавија дека ќе се борат за титула, но за жал направија многу неочекувани киксови и скоро и да ја изгубија таа трка. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.05.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 10/13

Be the first to comment

Leave a Reply