ТИП НА ДЕНОТ: (21.01.2020,20:45) БРАГА – СПОРТИНГ

ЕФИКАСЕН НАТПРЕВАР ВО ПОРТУГАЛСКИОТ КУП

Португалија, Куп, 21.01.2020: Брага – Спортинг ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Брага и Спортинг Лисабон од рамките на португалскиот Куп. Брага во последниот натпревар оствари важна победа против Порто и на тој начин врза четири победи по ред. Од друга страна Спортинг во овој дуел влегува после поразот од Бенфика. Како и да е, овде очекуваме ефикасен натпревар и голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.73.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ 14/20

Be the first to comment

Leave a Reply