ТИП НА ДЕНОТ: (15.01.2020,21:00) МОНАКО – ПСЖ

РЕПРИЗА НА НАТПРЕВАРОТ ОД ПРЕД НЕКОЛКУ ДЕНА

Франција, Лига 1, 15.01.2020: Монако – ПСЖ ТИП ГГ

Резултат: 1-4

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Монако и ПСЖ од рамките на француската лига 1. Овие две екипи се сретнаа во првенството пред само неколку кола и ни прикажаа еден навистина ефикасен натпревар кој заврши реми со резултат 3-3. Домаќините овој пат имаат поголема самодоверба, додека гостите се одличен и офанзивен тим. Ние овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ 9/14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*