Тикет на денот (понеделник, 13.01.2020)

тикет на денот

Денес имаме катастрофална понуда, па одвај успеавме да извлечеме два натпревари и да ви дадеме предлеог тикет.

Парма – Лече – 1/1 @ 3.00 во 1xBet

На гостите им гори под нозе, но тоа не ги интересира фудбалерите на Парма. Лече според нас е главен кандидат за да се врати во Серија Б, а тоа нам ни го потврдуваат последните резлтати. Имено, овој тим нема победено на последните четири натпревари, а зад себе имаат три порследователни порази. Парма игра променливо, но и со таквите изданија се наоѓаат на солиднотот осмо место. Овде предлагаме 1/1 со квота 3.00 во 1xBet.

Јонг АЗ – Осс – 1 @ 2.05 во Bet365

Во рамките на холандската втора лига се сретнуваат младиот тим на Аз Алкмар и Фц Осс. Домаќините се подобро пласирани и пред овој натпревар ја преземаат 14-та позиција со 20 бода, додека гостите имаат пет помалку и се на 18-то место. Во првиот дел од сезоната, Алкмар славеше со 2-1, па и во овој натпревар влегувааат како фаворити. Се овде ни зборува дека домаќините ќе стигнат до победа и предлагаме 1 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.15

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*