ТИП НА ДЕНОТ: (20.12.2019,20:45) ФИОРЕНТИНА – РОМА

ЕФИКАСЕН НАТПРЕВАР ЗА ПОЧЕТОК НА НОВОТО КОЛО ВО СЕРИЈА А

Италија, Серија А, 20.12.2019: Фиорентина – Рома ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фиорентина и Рома од рамките на италијанската Серија А. Фиорентина оваа сезона игра катастрофално и нема победа веќе подолго време. Да бидеме искрени, натпреварот со Рома не е баш најдобра прилика за крај на таа серија, бидејќи гостите играат одлично. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.67.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ 12/19

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*