Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.12.2019)

пад на коефициенти

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската младинска лига.

Тамбов У19 – Оренбург У19 – 2 @ 3.99 во Bet365

Почетната вредност за победа на Оренбург У19 беше 5.89, a во моментов бележи пад од скоро 32% и се плаќа со квота 3.99 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*