Тикет на денот (четврток, 05.12.2019)

тикет на денот

Денешната понуда не може да се мери со вчерашната, а ниту со утрешната. Сепак слабата понуда никогаш не била причина за ние да се откажеме од нашиот предлог тикет.

Мускрон – Андерлехт – 2 @ 2.14 во 1xBet

Мускрон е подобро пласиран од Андерлехт и тоа е доволно за во овој натпревар да влезат со голема самодоверба. Меѓутоа, великанот од Брисел, последните две години не личи на тимот кој правеше дар-мар во својата земја, а исто така и пошироко во Европа. Мускрон е на 8-та позиција и изгуби од Клуб Бриж со минимален резултат.Сепак, гостите се нешто поблиску до трите бода, па затоа ви предлагаме 2-ка со квота 2.14 во 1xBet.

Виторул – Астра – ГГ @ 1.93 во Bet365

Во дерби натпреварот во романското првенство, во првиот натпревар од 19-то коло се сретнуваат екипи на второпласираниот и третопласираниот тим. Домаќините од Констанца се трети и имаат 32 бода, но имаат и натпревар помалку од Астра која е едно место наназад. Астра е во серија од шест победи, па не се сложуваме со обложувалниците што го фаворизираат Виторул. Наш предлог е ГГ со квота 1.93 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*