Што се уплаќа денес? (05.12.2019)

што се уплаќа денес

И вчера без поголеми проблеми во оваа категорија бевме добитни, па очекуваме и денес да продолже одличната серија.

Шефилд Јунајтед – Њукасл – 1 @ 1.89

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 141.547 евра. За победа на Шефилд уплатени се 99.419 евра, за реми 26.363 евра, додека останатите 15.765 евра се уплатени за победа на Њукасл.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*