Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.11.2019)

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од катарскиот Куп со одличен коефициент.

Ал Ахли – Ал Рајан 1 @2.94

Почетниот коефициент за победа на Ал Ахли изнсуваше 4.28,  а во моментов бележи пад од 31% и се плаќа со квота 2.94 во 1xBet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*