Тикет на денот (недела, 10.11.2019)

тикет на денот

Денес повторно имаме ден кој изобилува со натпревари, односно обложувачката понуда е побогата отколку што може да замислите. Ние во рамките на тикетот на денот решивме да ви претставиме супер дабл со одлична квота.

Јувентус – Милан – ГГ @ 1.96 во 1xBet

Јувентус оваа година има проблеми околу лидерскта позиција. Ние се навикнавме да ги гледаме уште во првите неколку кола на врвот од табелата со солидна предност, но овој пат не е така, бидејќи забележаа неколку неочекувани киксови. Милан од друга страна е повторно во катастрофална ситуација, а искрено на овој натпревар шанси за победа скоро и да нема. Како и да е, ова е дерби во Италија и предлагаме ГГ со квота 1.96 во 1xBet.

Бетис – Севиља – 2 @ 2.20 во Bet365

Бетис во последното коло зеде бод од еден важен натпревар, односно ремизираше против Реал Мадрид. Тие издржаа без да примат гол, па тоа ги издигна над црвените позиции на табелата. Од друга страна Севиља врза две првенствени реми, па тоа ги доведе на 5-та позиција, но како и да е до крајот има уште многу. Наш предлог за овој дуел е 2 со квота 2.20 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.31

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*