ТИП НА ДЕНОТ: (26.10.2019,21:00) АТЛЕТИКО МАДРИД – АТЛЕТИК БИЛБАО

ДОМАЌИНИТЕ ИМААТ ПОГОЛЕМИ ШАНСИ

Шпанија, Ла Лига, 26.10.2019: Атлетико Мадрид – Атлетик Билбао ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Атлетик Билбао од рамките на шпанската Ла Лига. Атлетико Мадрид е на шестата позиција и некако како да навлезе во реми серија, па затоа и паднаа на шестата позиција. Атлетик Билбао после одличниот старт врза многу лоши резултати, но искрено и не им се гледа крајот на таа серија. Наш предлог е 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.83.

УСПЕШНОСТ ОКТОМВРИ 20/25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*