ТИП НА ДЕНОТ: (15.10.2019,20:45) ШВЕДСКА – ШПАНИЈА

тип на денот

ДОМАЌИНИТЕ ДА ОСТАНАТ НЕПОРАЗЕНИ

Меѓународен,Квалификации ЕУРО 2020, 15.10.2019: Шведска – Шпанија ТИП 1Х

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Шведска и Шпанија од рамките на квалификациите за Еуро 2020. Домаќините се уште се во битка за пласман на Еуро 2020, но на овој натпревар во најмала рака треба да останат непоразени. Шпанците од друга страна си го направија своето и создадоа огромна предност на табелата. Наш предлог е 1Х, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1,90.

УСПЕШНОСТ ОКТОМВРИ 10/14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*