ГГ традцијата денес „чести“ одлична квота!?

традиција

Денес од 21:00 во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Атлетико ПР и Фламенго.

Атлетико ПР се наоѓа на 9-та позиција со вкупно 34 бода кои ги има освоено преку 10 победи, 4 реми и 9 порази.

Фламенго е лидер на табелата бидејќи има победено на 16 натпревари, на 4 има ремизирани и има забележано само 3 порази со вкупно 52 бода.

Овие две екипи кога ќе се сретнат, натпреварите се секогаш отворени, односно така било на изминатите четири. Ако и денес продолже ГГ традицијата ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ во 1.91 William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*