Тикет на денот (понеделник, 12.08.2019)

тикет на денот

После богат обложувачки викенд ни следува понеделник кој нема голема понуда, но сепак доволно голема за да избереме два натпревари и да ги ставиме во форма на тикет на денот.

Ростов – Самара – 1/1 @ 2.50 во 1xBet

Ростов засега има одлични резултати зад себе и се уште нема запишано пораз, па сосема заслужено се наоѓа на 3-та позиција на табелата. Нивните амбиции се големи за следната сезона и сакаат позиција во ТОП 3. Самара од друга страна започна со победа, но веднаш потоа врза три порази по ред. Наш предлог за овој дуел е 1/1 со коефициент од 2.50 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Лилестром – Мјондален – ГГ @ 1.70 во Bet365

Овде имаме натпревар помеѓу две екипи кои се слични по квалитет, а имаат и сличен учинок, па затоа се наоѓаат еден под друг на табелата. Лилестром има нешто подобар учинок, но Мјондален не може да ја запре реми серијата. Овде решивме да го избегнеме конечниот тип, па затоа ве советуваме да изиграте ГГ со коефициент од 1.70 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.25.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*