Тикет на денот (петок, 09.08.2019)

тикет на денот

Денес започнува англиската Премиер лига, но и Франција 1, па на репертоарот ги имаме двете од петте најјаки лиги во Европа.

Андерлехт – Мехелен – ГГ @ 1.61 во 1xBet

Бриселскиот гигант имаше сезона за заборав во која не успеа да избори пласман во Европа, а тоа не било така веќе неколку децении. Андерлехт вложи многу во тимот за време на прелазниот рок, но нема некои големи промени. Во првите две кола освоен е само еден бод. Од друга страна повратокот во елитата за екипата на Мехелен за сега е максимален. Двете победи на стартот ја подигнаа самодовербата на овој клуб, па сега очекуваме да блеснат и во Брисел. Наш предлог за овој дуел е ГГ со коефициент од 1.61 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Kопенхаген – Лингби – 1/1 @ 1.75 во William Hill

Шампионот на Данска извлече добар резултат во квалификациите за ЛШ и ремизираше со 1-1 во Белград против Црвена Звезда. Исто така играат одлично и во домашното првенство, па може да кажеме дека се во одлична форма. Лингби се врати во елитата и има солиден учинок после четирите изиграни кола. Сепак овде очекуваме доминација на Копенхаген, а коефициентот за 1/1 во William Hill e 1.75.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Спарта Ротердам – Венло – 3+ @ 1.65 во Bet365

Домаќините играа одлично во градското дерби со Феенорд, но без победа останаа во судискато продолжение. Гостите стигнаа до првата победа откако се вратија во елитата и беа подобри од тимот на Валвијк. Да бидеме искрени, главна одлика на овие две екипи е ефикасноста, па очекуваме да биде така и денес. Ви предлагаме 3+ со коефициент од 1.65 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.65

Be the first to comment

Leave a Reply