Ниту денес не очекуваме голови во Русија, а традицијата „вели“ квота 2.40!

традиција

Денес од 16:00 во рамките на руската Урал лига се сретнуваат екипите на Зенит Ижевск и Камаск.

Зенит Ижевск се наоѓа на 6-та позиција со вкупно 6 освоени бода преку две победи и еден пораз.

Камаз го има истиот учинок, но има нијанса подобра гол разлика, па затоа се наоѓа на 5-та позиција.

Овие две екипи кога ќе се сретнат, головите и не се толку присутни, па очекуваме и денес да ни прикажат мирен и неефикасен натпревар. На последните 7 натпревари секогаш гол постигнува само едната екипа, па тоа е одлична можност за наплата на квота 2.40.

Наш предлог:

Н.Г @ 2.40 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*