Специјал тикет за натпреварот Розенборг – БАТЕ – коефициент 34

специјал тикет

Денес се играат реванш натпреварите од квалификациите за ЛШ, а еден натпревар од нив е дуелот помеѓу Розенборг и БАТЕ Борисов.

Во првиот натпревар тимот на БАТЕ Борисов беше подобар и победи со 2-1, па сега веруваме дека Розенборг ќе сака да им се реваншира.

Ова веруваме дека ќе биде еден интересен натпревар, па затоа решивме да составиме специјал тикет во Bet365 и да го направиме мечот уште повозбудлив.

Вкупниот коефициент е 34, а нашиот избор е:

  • X-1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*