Тикет на денот (понеделник, 15.07.2019)

тикет на денот

Нешто послаба понуда не очекува денес, но сепак нема да имаме проблем за да го составиме тикетот на денот. Еве ги наште предлози.

Хобро – Архус – 0-2 @ 1.81 во 1xBet

Домашната екипа на волшебен начин ја избегна елиминацијата и продолжи во елитата од данскиот фудбал. Успеаа во бараж да бидат подобри од Виборг, па сега започнуваат нова авантура. Што се однесува до Архус, тие имааат големи амбиции и во новата сезона, бидејќи не ги остварија во претходната. Во контролните натпревари запишаа две победи и едно реми, а тоа доволно зборува за нивната фрома. Сепак ние одлучивме да ви предложиме мал број голови во 1xBet со коефициент од 1.81.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Гриндавик – Акранес – 2 @ 2.08 во Bet365

Во последниот натпревар од 12-то коло на исландската прва лига, домаќинот Гриндавик го дочекува одличниот Акранес. Гостите одлично започнаа и се најдоа на врвот на табелата. Меѓутоа, стигна мала криза, па врзаа четири натпревари во кој освоија само еден бод. Таа лоша серија ја прекинаа во минатото коло, кога на домашен терен победија против Филкрик со 2-0. Што се однесува до домаќините, тие ќе се борат за опстанок, а моментално се наоѓаат на делба на 9-то место. Гостите се фаворити и типуваме нивна победа во Bet365 со коефициент од 2.08.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.76

Be the first to comment

Leave a Reply