Тикет на денот (сабота, 13.07.2019)

тикет на денот

Како што изминува времето, така понудата е се побогата, па ние имаме повеќе избор за натпревари кои ви ги претставуваме во форма на тикет на денот.

БАТЕ – Жодино – 1/1 @ 2.20 во 1xBet

БАТЕ Борисов оваа сезона игра одлично, но има и конкуренција, а тоа е тимот на Брест кој будно го следи на табелата. Сепак за овој тим може да кажеме дека се во одлична форма и ако продолжат вака не би имале проблем околу пласманот во европските натпреварувања. Жодино од друга страна е на 4-та позиција, а нивна главна цел е да стигнат на позиција која може да им обезбеди квалификации за Европа. Овде гостите нема што да очекувааат бидејќи домаќините се поквалитетни. Наш предлог е 1/1 со коефициент од 2.20 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Слиго Роверс – Ватерфорд – 3+ @ 2.10 во Bet365

Слиго Роверс влезе во реми серија, па тоа резултираше со пад на табелата и сега се наоѓаат на 6-та позиција со -12 бода зад местото кое може да ги одведи во квалификациите за Европа. Ватерфорд игра катастрофално, но сепак не е во црвената зона, а единствена надеж им е тоа што имаат и помалку натпревари во односн на последните две пласирани екипи. Овде очекуваме отворен и ефикасен дуел, па затоа типуваме 3+. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.10.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.62

Be the first to comment

Leave a Reply