Тикет на денот (петок, 12.07.2019)

тикет на денот

Веќе денес започнуваат шест нови првенства. Од овој викенд ќе се играат лигите во Русија, Данска, Чешка, Романија, Бугарија и Словенија, а тоа ќе придонесе за побогата понуда.

Дери Сити – УЦД  – Т12+ПП @ 2.94 во 1xBet

Домаќинот е без пораз на последните пет натпревари во кој забележа две победи и три реми. Немаа лесен распоред, а против двете најдобри екипи, Дандалк и Шамрок изиграа реми со по 2-2. Се наоѓаат на петтото место, но можат да се борат за третата позиција. Што се однесува до УЦД, екипата од Даблин e последна, но во претходното коло славеше против Фин Харпс, а тоа е екипа со која ќе се борат за опстанок. Овде очекуваме доминација на домаќините и тие да постигнат најмалку два гола во прво полувреме. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 2.94.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Митиланд – Есбјерг – 3+ @ 1.80 во Bet365

На стартот на данското првенство, екипата на вицешампионот Митиланд го дочекува Есбјерг. Интересно е дека овие две екипи играа во последното коло од минатата сезона на истото емсто, а славеше Есбјерг со 2-1. Покрај тоа изиграа и уште еден контролен натпревар, а и на него славеше Есбјерг со 2-0. Митиланд игра ефикасни натпревари, па очекуваме да ни прикажат ефикасен натпревар кој ќе биде полн со голови. Наш предлог е 3+ со коефициент од 1.80 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.29

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*